Uitslagen Elite

Foto’s editie 2017 + uitslag Elite / Belofte

Bas van Eijk No Comments

Het is al weer een dikke week geleden dat de bandjes zoefden, de derailleurs ratelde en er renners onderuit gingen in de gevaarlijke bocht voor de Pub. De uitslag van de Elite / Belofte is te vinden op knwu.nl. We noteren hier de top 10:

 

pos. deelnemer woonplaats rugnr.
1 Jeroen Breewel WILNIS 71
2 Robbie van Bakel DEURNE 4
3 Dennis van Leeuwen POELDIJK 82
4 Koen van de Klundert WOENSDRECHT 34
5 Lehvi Braam DODEWAARD 83
6 Jeffrey Doornbusch BREDA 19
7 Kevin Inkelaar ABBENBROEK 73
8 Steven Stenekes BENNEKOM 56
9 Robert Berk PIJNACKER 7
10 Twan Middelburg DE LIER 44

 

Foto’s door Peer van Rooij (Kempenfoto.nl)

Uitslagen Elite/Beloften 2016

nickdegroot No Comments

pos. deelnemer woonplaats rugnr.
1 Koos Jeroen Kers AMSTELVEEN 20
2 Jasper de Laat MOERGESTEL 26
3 Roy Pieters ZWANENBURG 52
4 Lars van de Vall OUDERKERK AAN DE AMSTEL 39
5 Craig Evers AUSTRALIĆ« 48
6 Dylan Newbery AUSTRALIĆ« 49
7 Tom Goovaerts STABROEK 59
8 Kobus Hereijgers HEDEL 14
9 Erik Kramer HARDINXVELD GIESSEND 23
10 Jeroen Breewel WILNIS 6
11 Franklin Wessels AALSMEER 43
12 Steven Stenekes BENNEKOM 38
13 Douwe Daatselaar AMSTERDAM 56
14 Wout van Nobelen NOORDWIJKERHOUT 53
15 Alex Grunke 50
16 Ocko Geserick HILVERSUM 46
17 Patrick Kramer HARDINXVELD GIESSEND 24
18 Aldo Klomp ‘S-GRAVENDEEL 21
19 Mike van Nunspeet DEN HAAG 54
20 Timo Verbeek ZOETERMEER 40
21 Coen Onderwater LISSE 57
22 Randy Sint Nicolaas DORDRECHT 35
23 Carlo van Doorn HINTHAM 10
24 Tristan Sint Nicolaas DORDRECHT 36
25 Paul Dekkers GERWEN 60
26 Jan-Willem Kamphof EINDHOVEN 19
DNF Rowan Bergmans MAREN-KESSEL 3
DNF Jan Coolen GELDROP 7
DNF Mitchell Cornelisse ‘S HERTOGENBOSCH 58
DNF Djoerd van Dessel BREDA 8
DNF Thomas Hubbard NIEUW ZEELAND 51
DNF Damian Kooreman AALSMEER 22
DNF Dirk van Leuken BEST 28
DNF Dion van Nierop ZOETERWOUDE 55
DNF Scott Thomas NIEUW ZEELAND 47
DNF Jeffrey Voermans BREDA 42
DNF Julien van Winden BREDA 44

Uitslagen Elite 2015

nickdegroot No Comments

1e: Erik Kramer 1h 54m 36.657
2e: Gijs van ’t Westeinde + 00.216
3e: Kevin Coster + 01.065
4e: Bjorn van der Heijden + 04.767
5e: Jelle Wolsink + 12.416
6e: Danny Vrolijk + 12.709
7e: Jaap de Man + 13.065
8e: Paul Helderman + 13.085
9e: Dylan van Zijl + 13.283
10e: Thijs Bon + 13.334
11e: Wiebe Scholten + 13.525
12e: Jordi van Nobelen + 13.718
13e: Kelvin van den Dool + 13.853
14e: Patrick Kramer + 13.992
15e: David van Eerd + 14.088
16e: Sjoerd van der Stelt + 14.220
17e: Jerry Kallenfels + 14.297
18e: Henk Bom + 14.500
19e: Jeroen Vegter + 14.658
20e: Jorrit Slaman + 14.696
21e: Martijn Admiraal + 14.889
22e: Marvin van Spronsen + 15.232
23e: Coen Onderwater + 15.375
24e: Jesse van den Enden + 15.488
25e: Jordi Timmermans + 15.540
26e: Rob van der Werf + 15.923
27e: Barry Bel + 15.984
28e: Alex van Ruijven + 16.130
29e: Jan-Willem Groeneveld + 16.272
30e: Robert Berk + 16.445
31e: Aldo Klomp + 17.321
32e: Cees Bol + 18.058
33e: Gerwin de Regt + 18.703
34e: Rowan Bergmans + 20.085
35e: Tim Veldt + 23.856
36e: Arjan Kroezen + 01m 08.783
37e: Gertjan Hamstra + 01m 34.281
DNF Flip Alkemade
DNF Sven Bergmans
DNF Corne Verwoert
DNF Jeffrey Voermans

Volg de koers live!