Uitslagen Junioren

Uitslagen Junioren 2015

nickdegroot No Comments

1e: Ide Schelling 1h 29m 48.074
2e: Nils Sinschek + 01.002
3e: Jarri Stravers + 39.432
4e: Maik van der Heijden + 40.341
5e: Bram van der Zwet + 41.455
6e: Jeroen van der Meer + 43.533
7e: Niels Gort + 01m 24.930
8e: Nick van Helvoirt + 01m 26.314
9e: Michael Kootstra op 4 rondes
10e: Mats Buning op 4 rondes
11e: Patrick Coster op 4 rondes
12e: Christian Varweg op 4 rondes
13e: Jelmer Arendshorst op 4 rondes
14e: Brian van Noort op 4 rondes
15e: Mario Poldervaart op 4 rondes
16e: Tom Zwaan op 4 rondes
17e: Xavier Poels op 4 rondes
18e: Lars Olde Meierink op 4 rondes
19e: Dani Slimmens op 4 rondes
20e: Rody Kroon op 4 rondes
21e: Tom Manders op 4 rondes
22e: Joost Hakvoort op 4 rondes
23e: Floris-Jan van den Berge op 4 rondes
24e: Tayfun Memis op 4 rondes
25e: Paul Gruithuijzen op 4 rondes
26e: Desley Boxhoorn op 4 rondes
27e: Thijs Wolsink op 4 rondes
28e: Thijs Kool op 4 rondes
29e: Dennis Pronk op 4 rondes
30e: Tim Lansink op 4 rondes
31e: Rens van Berkesteijn op 4 rondes
32e: Jan Roelands op 4 rondes
33e: Koen Jansen op 5 rondes
34e: Hein Timmermans op 6 rondes
35e: Teun Teulings op 7 rondes
36e: Koen Kerkhofs op 11 rondes
DNF Stefan van Drunen
DNF Koen Lohuis
DNF Jochem Paalman
DNF Wouter Renger
DNF Mathijs Valk

Uitslagen Junioren 2014

nickdegroot No Comments

Profronde van Made Profronde Made
Resultaat van Junioren – 2014-04-27 11:45:00 – wedstrijd
Pos PIC Voornaam Achternaam Nr. Licentiecategorie Ronden Tot. Tijd Verschil Gat Punten Beste Td In Rnd Renner Reg. Auto Reg Chip Bondslidnummer Woonplaats UCICode Licentienummer nvt Vereniging Event Categorie
1 1 Fabio Jakobsen 13 Junior 2e jaars Man 49 1:26:39.083 0 1:37.391 4 96023748 96023748 TF-71991 96023748 HEUKELUM NED19960831 20079 GRC Jan van Arckel 108482|73e profronde van made|2014-04-27 125308|Junioren|2014-04-27 00:00
2 2 Pim van de Klundert 19 Junior 2e jaars Man 49 1:26:39.467 0.384 0.384 0 1:39.218 5 96017681 96017681 LV-77312 96017681 WOENSDRECHT NED19960914 20010 RSC de Zuidwesthoek 108482|73e profronde van made|2014-04-27 125308|Junioren|2014-04-27 00:00
3 3 Jorn Buning 5 Junior 2e jaars Man 49 1:26:39.949 0.866 0.482 0 1:36.855 4 96021006 96021006 SX-13724 96021006 ALKMAAR NED19960302 20199 Willebrord Wil Vooruit 108482|73e profronde van made|2014-04-27 125308|Junioren|2014-04-27 00:00
4 1 Thomas Hoole 34 Junior 1e jaars Man 49 1:26:40.033 0.950 0.084 0 1:38.782 4 96042936 96042936 PV-59265 96042936 ZUIDLAND NED19970821 21122 DRC de Mol 108482|73e profronde van made|2014-04-27 125308|Junioren|2014-04-27 00:00
5 2 Gijs Jorna 14 Junior 1e jaars Man 44 1:18:39.084 5 Ronden 5 Ronden 0 1:42.174 6 96062515 96062515 SL-85665 96062515 DIEMEN NED19970619 21132 WTC de Amstel 108482|73e profronde van made|2014-04-27 125308|Junioren|2014-04-27 00:00
6 3 Maik van der Heijden 11 Junior 1e jaars Man 44 1:18:51.107 5 Ronden 12.023 0 1:41.248 34 96020613 96020613 GR-46773 96020613 SCHAIJK NED19970403 21005 WV Uden 108482|73e profronde van made|2014-04-27 125308|Junioren|2014-04-27 00:00
7 4 Lars Akkermans 1 Junior 1e jaars Man 44 1:18:51.346 5 Ronden 0.239 0 1:40.551 36 96068150 96068150 LZ-25922 96068150 OSSENDRECHT NED19971207 21107 108482|73e profronde van made|2014-04-27 125308|Junioren|2014-04-27 00:00
8 5 Mats Buning 35 Junior 1e jaars Man 44 1:18:51.460 5 Ronden 0.114 0 1:40.642 36 96027804 96027804 SR-08283 96027804 ALKMAAR NED19970527 21179 Willebrord Wil Vooruit 108482|73e profronde van made|2014-04-27 125308|Junioren|2014-04-27 00:00
9 6 Jarri Stravers 29 Junior 1e jaars Man 44 1:18:51.698 5 Ronden 0.238 0 1:42.162 44 96045517 96045517 TW-22201 96045517 GROOT-AMMERS NED19970403 21158 GRC Jan van Arckel 108482|73e profronde van made|2014-04-27 125308|Junioren|2014-04-27 00:00
10 7 Sven Rodijk 27 Junior 1e jaars Man 44 1:18:52.186 5 Ronden 0.488 0 1:41.826 36 96092742 96092742 HC-51581, GP-37778 96092742 NIJVERDAL NED19970113 21116 Cycle Club 75 108482|73e profronde van made|2014-04-27 125308|Junioren|2014-04-27 00:00
11 8 Miguel Ketelaars 16 Junior 1e jaars Man 44 1:18:52.342 5 Ronden 0.156 0 1:42.173 36 91 91 NR-20718, TG-99803 91 Sint Willebrord NED19970523 21105 Willebrord Wil Vooruit 108482|73e profronde van made|2014-04-27 125308|Junioren|2014-04-27 00:00
12 9 Nick van Helvoirt 12 Junior 1e jaars Man 44 1:18:52.349 5 Ronden 0.007 0 1:41.739 34 96027494 96027494 NR-86625 96027494 ERP NED19970718 21016 WV Uden 108482|73e profronde van made|2014-04-27 125308|Junioren|2014-04-27 00:00
13 10 Timo Verbeek 37 Junior 1e jaars Man 44 1:18:52.441 5 Ronden 0.092 0 1:42.421 35 96049415 96049415 CX-48967 96049415 ZOETERMEER NED19970512 21081 Westland Wil Vooruit 108482|73e profronde van made|2014-04-27 125308|Junioren|2014-04-27 00:00
14 11 Michael den Toom 31 Junior 1e jaars Man 44 1:18:52.754 5 Ronden 0.313 0 1:40.672 6 96038246 96038246 CW-15081 96038246 ABCOUDE NED19970721 21079 WTC de Amstel 108482|73e profronde van made|2014-04-27 125308|Junioren|2014-04-27 00:00
15 4 Bram van Hees 10 Junior 2e jaars Man 44 1:18:52.893 5 Ronden 0.139 0 1:39.509 36 96085796 96085796 GX-13141 96085796 KLEIN-ZUNDERT NED19961025 20126 WV Breda 108482|73e profronde van made|2014-04-27 125308|Junioren|2014-04-27 00:00
16 12 Thomas Koolen 20 Junior 1e jaars Man 44 1:18:53.399 5 Ronden 0.506 0 1:42.628 32 96084842 96084842 NN-23140 96084842 SCHIJNDEL NED19970824 21202 WV Schijndel 108482|73e profronde van made|2014-04-27 125308|Junioren|2014-04-27 00:00
17 5 Dennis Haazen 8 Junior 2e jaars Man 44 1:18:53.456 5 Ronden 0.057 0 1:41.473 35 96035151 96035151 CV-86084 96035151 OMMEL NED19961212 20205 TML Dommelstreek 108482|73e profronde van made|2014-04-27 125308|Junioren|2014-04-27 00:00
18 6 Jordi Timmermans 30 Junior 2e jaars Man 44 1:18:53.565 5 Ronden 0.109 0 1:37.668 26 96032207 96032207 PC-33578 96032207 LANGEWEG NED19961102 20120 WV Breda 108482|73e profronde van made|2014-04-27 125308|Junioren|2014-04-27 00:00
19 7 Niels de Vos 32 Junior 2e jaars Man 44 1:18:53.965 5 Ronden 0.400 0 1:39.607 36 96097597 96097597 HK-58477 96097597 BERGEN OP ZOOM NED19961122 20102 RSC de Zuidwesthoek 108482|73e profronde van made|2014-04-27 125308|Junioren|2014-04-27 00:00
20 8 Thomas de Geus 7 Junior 2e jaars Man 44 1:18:54.341 5 Ronden 0.376 0 1:42.359 6 96052838 96052838 SR-99102 96052838 STRIJEN NED19960104 20019 UWTC de Volharding 108482|73e profronde van made|2014-04-27 125308|Junioren|2014-04-27 00:00
21 13 Thomas Langens 22 Junior 1e jaars Man 44 1:18:54.518 5 Ronden 0.177 0 1:42.140 36 96070568 96070568 CT-64456 96070568 ROSMALEN NED19970505 21036 WV Schijndel 108482|73e profronde van made|2014-04-27 125308|Junioren|2014-04-27 00:00
22 9 Sven Bergmans 3 Junior 2e jaars Man 44 1:18:54.741 5 Ronden 0.223 0 1:42.055 6 96049880 96049880 KR-57177 96049880 MAREN-KESSEL NED19961031 20008 WV Schijndel 108482|73e profronde van made|2014-04-27 125308|Junioren|2014-04-27 00:00
23 14 Jeroen van der Meer 23 Junior 1e jaars Man 44 1:18:55.396 5 Ronden 0.655 0 1:42.352 2 96085160 96085160 KC-86868 96085160 Pijnacker NED19970820 21034 Restore Cycling 108482|73e profronde van made|2014-04-27 125308|Junioren|2014-04-27 00:00
24 10 Bouwe Boonstra 4 Junior 2e jaars Man 44 1:18:56.174 5 Ronden 0.778 0 1:42.111 37 96048915 96048915 PP-64942 96048915 ROTTERDAM NED19960728 20217 RWC Ahoy 108482|73e profronde van made|2014-04-27 125308|Junioren|2014-04-27 00:00
25 11 Allard Klijnstra 17 Junior 2e jaars Man 44 1:19:00.304 5 Ronden 4.130 0 1:41.222 36 96026737 96026737 LS-67142 96026737 OLDEHOLTPADE NED19960322 20206 Hanzerenners Zwolle 108482|73e profronde van made|2014-04-27 125308|Junioren|2014-04-27 00:00
26 15 Robin Klomp 18 Junior 1e jaars Man 44 1:19:22.342 5 Ronden 22.038 0 1:42.395 6 96103303 96103303 GW-79531 96103303 Elst NED19971229 21176 TWC ’t Verzetje 108482|73e profronde van made|2014-04-27 125308|Junioren|2014-04-27 00:00
27 16 Julien van Winden 33 Junior 1e jaars Man 43 1:18:56.064 6 Ronden 1 Ronde 0 1:42.062 36 96103869 96103869 TH-09096 96103869 Breda NED19970418 21186 WV Breda 108482|73e profronde van made|2014-04-27 125308|Junioren|2014-04-27 00:00
28 17 Koen Kerkhofs 15 Junior 1e jaars Man 42 1:19:45.563 7 Ronden 1 Ronde 0 1:42.697 6 96084313 96084313 LW-41356 96084313 Bergen op Zoom NED19970805 21092 RSC de Zuidwesthoek 108482|73e profronde van made|2014-04-27 125308|Junioren|2014-04-27 00:00
29 18 Leen de Hoog 36 Junior 1e jaars Man 41 1:18:58.543 8 Ronden 1 Ronde 0 1:43.362 2 96099440 96099440 TG-61346 96099440 Pijnacker NED19970221 21087 RWC Ahoy 108482|73e profronde van made|2014-04-27 125308|Junioren|2014-04-27 00:00
30 19 Damian Kooreman 21 Junior 1e jaars Man 39 1:20:00.120 10 Ronden 2 Ronden 0 1:43.855 2 96009764 96009764 FG-62090 96009764 AALSMEER NED19970612 21054 108482|73e profronde van made|2014-04-27 125308|Junioren|2014-04-27 00:00
31 1 Absoluut niet verwijderen noodzakelijk voor correcte uitslagverwerking 999 0 0 0 0 123456 0 108482|73e profronde van made|2014-04-27 125308|Junioren|2014-04-27 11:45
DNF 20 Thomas Ruijgrok 28 Junior 1e jaars Man 32 57:58.331 DNF 0 1:39.082 29 96066777 96066777 NT-05664 96066777 Den Hoorn NED19971030 21223 Westland Wil Vooruit 108482|73e profronde van made|2014-04-27 125308|Junioren|2014-04-27 00:00
DNS 21 Brian van Noort 24 Junior 1e jaars Man DNS 0 0 96097632 96097632 SV-05352 96097632 Warmond NED19970215 21173 RTV de Bollenstreek 108482|73e profronde van made|2014-04-27 125308|Junioren|2014-04-27 00:00
DNS 22 Luuk den Otter 26 Junior 1e jaars Man DNS 0 0 96024030 96024030 PW-99344 96024030 SCHIJNDEL NED19970408 21231 WV Schijndel 108482|73e profronde van made|2014-04-27 125308|Junioren|2014-04-27 00:00
DNS 12 Kelvin Dekker 6 Junior 2e jaars Man DNS 0 0 96022508 96022508 TC-61449 96022508 HEDEL NED19960413 20066 Willebrord Wil Vooruit 108482|73e profronde van made|2014-04-27 125308|Junioren|2014-04-27 00:00
DNS 23 Mike van Nunspeet 25 Junior 1e jaars Man DNS 0 0 96080387 96080387 SG-37871 96080387 DEN HAAG NED19971217 21161 Westland Wil Vooruit 108482|73e profronde van made|2014-04-27 125308|Junioren|2014-04-27 00:00
DNS 13 Melvin Hanemaaijer 9 Junior 2e jaars Man DNS 0 0 96111418 96111418 GH-08614 96111418 MAASDIJK NED19961101 20207 Westland Wil Vooruit 108482|73e profronde van made|2014-04-27 125308|Junioren|2014-04-27 00:00
DNS 14 Alexander van Ark 2 Junior 2e jaars Man DNS 0 0 96032595 96032595 SR-35050 96032595 CAPELLE AAN DEN IJSSEL NED19960219 20157 WC de Waardrenner 108482|73e profronde van made|2014-04-27 125308|Junioren|2014-04-27 00:00

Volg de koers live!